--> FITBOX Dieta pudełkowa, czy to się opłaca? | FitBox Catering Dietetyczny
30 października 2021

Dieta pudełkowa, czy to się opłaca?

Nie masz czasu siedzieć godzinami w kuchni, myśleć nad przepisami, później gotować i jeszcze po wszystkim sprzątać? Tracąc cenny czas, którego w dzisiejszych czasach ciągle Nam brakuje…

Pędzimy do Ciebie z rozwiązaniem! FitBox to zbilansowana dieta pudełkowa, dostarczana prosto pod Twoje drzwi.
Cena za dzień waha się już od 60 zł. Czy to tylko 60 zł, czy aż 60 zł? Nasze dania to dania jak restauracja w pudełku! Koszt jednego dania w restauracji kosztuje od 28 do 45zł! Za jedno danie!

My oferujemy aż 5 dań!

Produkty w Naszym cateringu dostarczane są przez lokalnych dostawców, których selekcjonujemy z największą starannością, aby codziennie dostarczyć Wam pod drzwi wszystko co najlepsze. Diety Fitbox są pełne urozmaiceń. Znajdziecie w nich wiele gatunków mięs, przeróżne warzywa i owoce, czy też wypiekany przez Nas chleb. Poza sztabem doświadczonych kucharzy nad Waszymi dietami czuwa dietetyk Anna Pawlicka. Ania pracuje w dietetyce od prawie 10 lat, to ona bilansuje dla Was diety i czuwa nad tym żeby wszystko wyjeżdżało do Was dopieszczone co do ostatniego szczegółu.

Nie musisz wymyślać przepisów, gotować, ani nawet sprzątać.. Codziennie masz pod drzwiami 5 zbilansowanych posiłków, które przygotował wykwalifikowany dietetyk wraz ze sztabem kucharzy. Czy cena jest wysoka? Otóż nie, jest adekwatna do naszej jakości i ciężkiej pracy.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy