--> FITBOX DIETA SIRTFOOD | FitBox Catering Dietetyczny
DIETA SIRTFOOD
DIETA SIRTFOOD

DIETA SIRTFOOD

DIETA SIRTFOOD To fenomen odchudzania w Naszym cateringu. To dieta etapowa, której sukcesem jest początkowy detoks i stopniowe wprowadzanie posiłków stałych.

Dieta SIRTFOOD dzieli się na 2 FAZY redukcji masy ciała:
Pierwsza faza skupia się na oczyszczeniu organizmu oraz dodaniu do diety koktajli zawierających duże ilości sirtuin. Po trzech dniach należy wejść w drugi etap, który polega na wprowadzaniu odżywczych posiłków.

Druga faza, to dwa etapy stabilizacji przy jednoczesnym włączaniu w dietę potraw z odpowiednich składników oraz koktajli.

Ten rodzaj diety jest zalecany wszystkim osobom, które chcą schudnąć w sposób zdrowy. Nie jest to typowa głodówka, ale zbilansowana dieta bazująca na kilku dniach detoksu oraz dużej ilości pełnych wartości odżywczych i witamin koktajlach. Jest ona szczególnie polecana osobom, które zauważyły u siebie pierwsze oznaki starzenia, a na które zbawienny wpływ mają liczne w tej diecie polifenole i leucyna, która wzmacnia działanie sirtuiny.
Po osiągnięciu wymarzonej masy ciała zaleca się powrócić do zbilansowanej diety SlimBox.

Opcje czasu trwania diety: 1 FAZA - 1 ETAP - 3-7 dni diety 1 FAZA - 2 ETAP - 7-10 dni diety 2 FAZA - 1 ETAP - 7-10 dni diety 2 FAZA - 2 ETAP - STABILIZACJA - 14 dni diety

Przykładowe dania w diecie

Brak dań

Porady

Wypełniając formularz pomożemy Ci dobrać idealną dietę dla Ciebie! Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!