Keto Box

Dieta Keto Box, czyli dieta ketogeniczna. Jest to bardzo niskowęglowodanowa dieta, która skupia się na zwiększeniu spożycia tłuszczów i jednoczesnym ograniczeniu spożycia węglowodanów. Celem diety ketogenicznej jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy, w którym ciało spala tłuszcze jako główne źródło energii zamiast węglowodanów. Jest ona złotym środkiem dla chcących szybko, zdrowo i bez uczucia głodu zrzucić zbędne kilogramy. 

Jest to dieta o niskim indeksie glikemicznym i świetnie sprawdzi się u osób z problemami z gospodarką węglowodanową, zwłaszcza dla osób chorych na Insulinooporność – rewelacyjnie normuje wyrzut insuliny, przez co mamy możliwość schudnąć i powrócić do zdrowia. Polecamy również ją dla osób z otyłością, nadwagą, czy cukrzycą.

Keto Box występuje w dwóch wariantach: 4 i 5 posiłkowym. I została zbilansowana w aż 7 kalorycznościach: 1400, 1500, 1600,1800, 2000, 2200, 2500 kcal. 

Makroskładniki w diecie Keto Box rozkładają się następująco, około: 40% białka, 50% tłuszczu, 10% węglowodanów.

Ważne jest jednak, aby podkreślić, że dieta ketogeniczna nie jest odpowiednia dla wszystkich. Nie zaleca się jej dla osób z niektórymi schorzeniami, takimi jak choroba wątroby, nerek, trzustki, kobiet w ciąży i karmiących piersią, oraz osób z zaburzeniami odżywiania.

Wybierz tę dietę!

Zamawiam