DIETA SIRTFOOD To fenomen odchudzania w Naszym cateringu. To dieta etapowa, której sukcesem jest początkowy detoks i stopniowe wprowadzanie posiłków stałych.

Dieta SIRTFOOD dzieli się na 2 FAZY redukcji masy ciała:
Pierwsza faza skupia się na oczyszczeniu organizmu oraz dodaniu do diety koktajli zawierających duże ilości sirtuin. Po trzech dniach należy wejść w drugi etap, który polega na wprowadzaniu odżywczych posiłków.

Druga faza, to dwa etapy stabilizacji przy jednoczesnym włączaniu w dietę potraw z odpowiednich składników oraz koktajli.

Ten rodzaj diety jest zalecany wszystkim osobom, które chcą schudnąć w sposób zdrowy. Nie jest to typowa głodówka, ale zbilansowana dieta bazująca na kilku dniach detoksu oraz dużej ilości pełnych wartości odżywczych i witamin koktajlach. Jest ona szczególnie polecana osobom, które zauważyły u siebie pierwsze oznaki starzenia, a na które zbawienny wpływ mają liczne w tej diecie polifenole i leucyna, która wzmacnia działanie sirtuiny.
Po osiągnięciu wymarzonej masy ciała zaleca się powrócić do zbilansowanej diety SlimBox.

Opcje czasu trwania diety:1 FAZA – 1 ETAP – 3-7 dni diety1 FAZA – 2 ETAP – 7-10 dni diety2 FAZA – 1 ETAP – 7-10 dni diety2 FAZA – 2 ETAP – STABILIZACJA – 14 dni diety